ULUSOY ÇALIŞMAKTAN ŞİKAYET ETMİYOR!

Adını Feriha koydum’ dizisinin genç yıldızı Çağatay Ulusoy, Etiler'de kalabalık bir arkadaş grubu ile otururken görüntülendi.

Magazin

ULUSOY ÇALIŞMAKTAN ŞİKAYET ETMİYOR! Basın mensuplarını bekletmemek için arkadaşlarından bir süreliğine ayrılan Ulusoy " Deprem felaketinden dolayı ‘Anadolu Kartalları’ filmimize gala yapamadık. Arkadaş grubumu topladım filmi izlemeye gittim "dedi.

Filmdeki oyuncuların birçoğunun çocukluğunda pilot olma hayali kurduğunu söyleyen Ulusoy, çocukluk hayalini gerçekleştirdiğini belirtti.Çok yoğun çalıştığını da belirten genç oyuncu “ Çok yoğunum fakat hiç şikayetçi değilim. İş oldukça çalışacağım. Gözaltı kremlerimle mutluyum” dedi. Son olarak Vahide Gönlüm’ ün hastalığı hakkında konuşan Ulusoy Vahide Gönlümün çok güçlü bir kadın olduğunu, çalışma azminden hiçbirşey kaybetmediğini ve en yakın zamanda iyileşeceğine inandığını dile getirdi.

Yanağındaki dudak izinin sırrı ne?
Röportaj devam ederken muhabirlerin Ulusoy’un yanağındaki ruj izini farketmesi üzerine “ O kadar arkadaş filmi kutladık, illaki birisi öpmüştür” dedi. Masasında özel birisi olup olmadığı sorulan Ulusoy kahkahalar atarak “iyi akşamlar “ dedi. Bir muhabirin “ Sen de öğrenmişsin işi” demesi üzerine genç oyuncu " eskileri örnek alıyorum" dedi ve arkadaşlarının yanına döndü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: