Ümit Aslan'dan Ceren Hindistan'a dava şoku!

Ümit Aslan terk ettiği çocuğunun annesi oyuncu Ceren Hindistan'a, bir şok daha yaşatmaya hazırlanıyor.

Magazin

Ümit Aslan'dan Ceren Hindistan'a dava şoku! Yasak aşk yaşadığı Ümit Aslan'dan bir çocuk dünyaya getiren Ceren Hindistan'ın yaşadığı ilişki kadar, ayrılığı da olay oldu. Dedikodulara göre iş adamı sevgilisinin kendisini terk etmesini hazmedemeyen güzel oyuncu, Ümit Aslan'ın galerisine gidip birçok lüks arabayı parçaladıktan sonra İstanbul'a geri döndü.


Ayrılık sonrası sevgilisi ile sürekli paylaşım yaptığı Instagram hesabını kapatan Hindistan, çok geçmeden yeni bir hesapla bomba gibi geri döndü.


Yeni hesabında birbirinden seksi fotoğraflarını ve kendisine gelen gülleri paylaşarak Ümit Aslan'ı kıskandırmaya çalışan güzel oyuncunun, 'peluş ayılı' paylaşımı ise dikkat çekti. Eski aşkının kendisine hediye ettiği peluş ayıyı parçalayan Ceren Hindistan, bu karenin altına da "Sevimli katiller" yazdı.


Bu arada Ümit Aslan'ın da Ceren Hindistan'dan gelen tehdit ve sitem dolu mesajlar karşısında dava açacağı ve eski aşkı hakkında 'uzaklaştırma kararı' çıkaracağı iddia ediliyor.


Aslan'ın hediye ettiği güllerle olay olan Hindistan, ayrıldıktan sonra da gül fotoğrafları paylaşarak eski aşkını kıskandırmaya çalıştı.

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: