Ümit Erdim nasıl zayıfladığını anlattı

Emre Saygı’nın Younow’dan canlı yayınlanan show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, Ümit Erdim oldu. Ünlü oyuncu canlı yayında sosyal medya kullanıcılarının sorularını yanıtladı.

Magazin

Ümit Erdim nasıl zayıfladığını anlattı Oyunculuğa başladığı yıllara göre çok fazla kilo verdiğini, fakat istediği kiloya daha ulaşamadığını belirten Ümit Erdim “Şu an da maalesef 97 kiloyum. Bir ara 92.5’u görmüştüm. Hedefim 85 kilolar. Bir de kilo vermem organik, ameliyat falan yok, emek var. Sabah 7’de cross fit yapıyorum. Kiloluyken daha sevimli olduğumu söylüyorlar ama tabi ki yaşam standartı olarak kilolu bir insanın yaşam kalitesi çok fazla kaliteli olmuyor. 2010 senesinde 142 kiloydum. İki kat basamak çıkıyorsun, hayat çekilmez oluyor" dedi.


Aşk Bodrum'da yaşanıyor

Aşk Bodrum'da yaşanıyorDoğal yöntemler ve spor yaparak zayıfladığını belirten Ümit Erdim "Maalesef internet ortamında bazı bilgi kirliliği durumlarının önüne geçemiyorsun. Bu ara bana mesaj yağıyor. İnternetten bilmem ne çayı var onunla zayıflamışsın, bu çayı içmişsin doğru mu? diye.


Ümit Erdim'den itiraf: Aşk acısı çektim

Ümit Erdim'den itiraf: Aşk acısı çektimKesinlikle böyle şeylere inanmayın. Ben herhangi bir çayla ya da başka bir şey kullanarak zayıflamadım. Sporla zayıfladım. Çayla çorbayla, akşam televizyon karşısında çayı içelim, sabah zayıflamış kalkalım böyle bir şey yok.


Spora gidin, sahile çıkın, koşun. Vaktiniz yoksa da 1 saat az uyuyun, spor yapın." diyerek uyarıda bulundu.

İşte Ümit Erdim'in değişim fotoğrafları;
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: