Ümit Kantarcılar, Alba Clave ile aşk yaşıyor!

Oyuncu Ümit Kantarcılar, gönlünü İspanyol model Alba Clave'e kaptırdı. Çiftin, evlenmeyi planladığı iddia ediliyor.

Magazin

Ümit Kantarcılar, Alba Clave ile aşk yaşıyor! Metin Hara ile Adriana Lima ilişkisi gündeme bomba gibi düşmüş, herkesi şok etmişti. İlişki için pek çok şey yazılıp çizildi. Reklam dendi, uzun sürmez dendi ancak onlar aşklarının gerçek olduğunu her fırsatta gösterdi. Dünyaya yansıyan bu aşk haberinden sonra benzer bir bomba daha geldi. Dünyaca ünlü bir yengemiz daha oldu!

Milliyet'ten Sercan Kısmet'in haberine göre; Ümit Kantarcılar, Gamze Topuz'dan boşandıktan 2.5 yıl sonra İspanyol model Alba Clave ile aşk yaşamaya başladı. Kantarcılar'ın, yedi yıl önce bilinmeyen numaraların reklam yüzü olan model Clave ile dört aydır birlikte olduğu öğrenildi. İkili, geçen ay Barselona'ya giderek birlikte kısa bir tatil yaptı. Evlilik düşündükleri iddia edilen ikiliden Clave, işi olmadığı dönemlerde İstanbul'a geliyor ve sevgilisiyle zaman geçiriyor. Ünlü model bir röportajında, ''Türk insanları çok çılgın. Yürürken evlilik teklifi bile ediyorlar'' şeklinde konuşmuştu.

Ümit Kantarcılar: Sakın yine sevgilisi yazmayın!

Ümit Kantarcılar: Sakın yine sevgilisi yazmayın!Ümit Kantarcılar'ın aşk sessizliği!

Ümit Kantarcılar'ın aşk sessizliği!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: