Ümit Ünal’dan çok özel bir koleksiyon

Ümit Ünal for Vakkorama...

Kadın

Ümit Ünal’dan çok özel bir koleksiyon Kendine özel stiliyle dünya modasında önemli bir yer edinen ünlü tasarımcı Ümit Ünal’ın son koleksiyonu DEBUTANTE, Ümit Ünal for Vakkorama imzasıyla Türkiye’de sadece Vakkorama’larda.

Gerçek, abartısız, zorlamasız bir tarzı simgeleyen ve Şubat ayı sonunda Vakkorama’larda satışa sunulan Ümit Ünal for Vakkorama koleksiyonu ilkbahar-yaz sezonuna farklı bir soluk getirecek.


Tasarımları Amerika’dan İsviçre’ye, Almanya’dan Japonya’ya tüm dünyada büyük ilgi gören Ümit Ünal ile Vakkorama arasında gerçekleştirilen özel işbirliği ile DEBUTANTE isimli son koleksiyonu Ümit Ünal for Vakkorama markası ile Vakkorama’larda satılacak.


Kendine özgü tarzı ve tasarımlarıyla farklı ülkelerde 40’ın üstünde butikte bulunan Ümit Ünal’ın son koleksiyonu DEBUTANTE, Türkiye’de sadece Vakkorama’larda modaseverlerle buluşacak.

Şubat ayı sonunda Ümit Ünal for Vakkorama markasıyla ilk etapta kadın koleksiyonu satışa sunulacak olan DEBUTANTE adeta bir tanıştırma seansı. Bu ortak paylaşımlı hayat, daha duyarlı, geçmişle bağı var olan Wittgenstein’a ait düşünceler, Sylvia Plath’in bir parça öfkesi, Bruegel’in panayır resimlerine bir gönderme.


Bir yaşam aslında gerçek, abartısız, zorlamasız. Yeni bir insanlık çizgisi. Nu-manity, tüm yalınlığı ve çıplaklığıyla doğanın bir parçası olan nitelikli, yaratıcı, kabiliyetli bir insanlık tanımı.


Brezilyalı model Lucas Kittel ile Alman model Fidan Martinoviç sunumuyla fotoğrafçı Barış Aktınmaz tarafından fotoğraf karelerine aktarılan Ümit Ünal for Vakkorama koleksiyonu gerçek, yalın ve zorlamasız tarzıyla ilkbahar-yaz sezonuna farklı bir soluk getirecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: