UMUT'TAN PARAMI ALACAĞIM!

Eski eşine açtığı dava Yargıtay’dan dönen Altuğ “Yanlış mahkemeye başvurduğum için karar bozuldu. Yeniden dava açacağım” dedi.

Magazin

UMUT'TAN PARAMI ALACAĞIM! Satılan evin parasını almak için eski eşine açtığı dava Yargıtay'dan dönen Altuğ "Yanlış mahkemeye başvurduğum için karar bozuldu. Yeniden dava açacağım" dedi.

TV ekranlarının sevilen yüzü Pınar Altuğ, 7 yıl önce boşandığı ve mal paylaşımı nedeniyle mahkemelik olduğu eski eşi Umut Elçioğlu'na yeniden dava açıyor. Altuğ, birlikte aldıkları Beykoz Konakları'ndaki villanın satışından kendisine verilmesi gereken 500 bin YTL'yi alamadığı için "çıldırmanın eşiğine geldiğini" söylüyor.

'Alın terimle kazandım'

Dava konusu olan villayı evlilikleri döneminde çalışıp çabalayarak kendi kazandığı parayla aldığını belirten Pınar Altuğ şöyle konuştu: "Dava sonucunun Yargıtay tarafından bozulduğunu duyunca inanın çok şaşırdım. Biz 2000 yılında evlendik, bir yıl sonra boşandık. O zaman boşanmalara, mal bölüşümlerine Asliye Hukuk Mahkemeleri bakıyordu. Biz de boşandıktan sonra mal bölüşümü için aynı mahkemeye başvurduk. Mahkemenin kararını Yargıtay kararı bozdu. Meğer son yasa değişikliğiyle bu tür davalara artık Aile Mahkemeleri bakıyormuş. Yani ben davayı kaybetmedim. Ama nedense herkes üzerime geliyor. Yargıtay kararı, ben davayı yeterli delil gösteremediğim, ödediğim parayı ispatlayamadığım için değil, yanlış mahkemeye dava açmış olduğum için bozdu. Ama alın terimle kazandığım paramı kimseye bırakmayacağım, tekrar dava açıp son kuruşuna kadar alacağım." İlk davayı Beykoz Asliye Hukuk mahkemesine başvurarak açan Altuğ, şimdi ise Beykoz Aile Mahkemesi'ne başvurarak bu sorunu çözeceğini belirtiyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: