Ünlü çift arasında tansiyon artıyor!

Boşanma davası süren Tuan Tunalı ile Hazal Filiz Küçükköse yine atıştı. Güzel oyuncu, “Dışı sizi içi beni yakar” dedi. Tunalı, cevap verdi: ‘Sizi bir anda göklere çıkaranlar, kendi çıkarları için bir anda yere bırakırlar’

Magazin

Ünlü çift arasında tansiyon artıyor! Güzel oyuncu Hazal Filiz Küçükköse ile boşanmak için gün saydığı 4 yıllık eşi Tuan Tunalı arasındaki kavga büyüyor. Geçtiğimiz yıl ayrılma kararı alan Küçükköse, oyuncu eşine boşanma davası açmıştı. Tunalı ise avukatı aracılığıyla akıllara ihanet iddialarını getiren şu açıklamayı yapmıştı: "Türk örf ve adetlerine uygun olmayan durumların ortaya çıkması ihtimalinin kuvvetle muhtemel olduğunu düşünmekteyiz."

Hazal Filiz Küçükköse: Dışı sizi içi, beni yakar

Hazal Filiz Küçükköse: Dışı sizi içi, beni yakarİhanet iddiası karşısında sessiz kalan Küçükköse, suskunluğunu geçtiğimiz gün bozdu. Ünlü oyuncu "Evliliğim dışarıdan iyi gözükse de dışı sizi yakar, içi beni" diyerek boşanmanın şiddetli geçimsizlikten kaynaklandığını ima etti. Küçükköse'ye boşanmak üzere olduğu eşinden yanıt gecikmedi.

Kaan Urgancıoğlu'nun paylaşımı kafaları karıştırdı!

Kaan Urgancıoğlu'nun paylaşımı kafaları karıştırdı!Tunalı, önceki gün eşine şu sözlerle göndermede bulundu: "Kartal avını öldürmeden önce göğün en tepesine çıkarıp aşağı bırakırmış. Bir anda göklere çıkaranlar, kendi çıkarları için bir anda yere bırakırlar…" .

Bunlarda ilginizi çekebilir: