ÜNLÜ ÇİFT NİKAH ÖNCESİ BAKIN NE YAPTI?

Oyuncu Kate Hudson ve şarkıcı Matt Bellamy çifti, düğünden önce kendilerine 17 milyon dolara lüks bir malikane satın aldı!

Magazin

ÜNLÜ ÇİFT NİKAH ÖNCESİ BAKIN NE YAPTI? Hollywood'un en güzel kadınlarından biri olan Kate Hudson ve Muse grubunun solisti Matt Bellamy, 2010 yılından bu yana mutlu bir beraberlik sürdürüyor.

ÜNLÜ KOMŞULARI VAR
Nişanlandıktan hemen sonra ilk çocuklarını kucaklarına alan çift, düğünlerinden önce uygun bir evin arayışı içine girdi. Zamanlarının büyük bir kısmını Los Angeles'ta geçiren çift, çocuklarının daha sade ve daha çok sanatla iç içe yaşayabileceği bir yere taşınma kararı aldı. Hudson, yakın arkadaşı Gwyneth Paltrow ve Coldplay grubunun solisti Chris Martin'in huzurlu yaşantısını kendilerine örnek alarak Londra'da bir malikane satın aldı. 6 katlı lüks malikanenin içinde havuzdan sinemaya kadar her şey bulunuyor. Oğulları Bingham için de, Londra'nın muhteşem bir yer olduğunu düşünen çift, Paul McCartney ve Sienna Miller'a da komşu olacak.

magazin
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: