Ünlü çiftin davasında flaş gelişme!

Oyuncu Berk Oktay’ın sosyal medyada uygunsuz görüntülerini yayınladığı iddia edilen avukat eşi Merve Oktay hakkında savcılık, “Özel hayata ilişin görüntü ve sesleri ifşa etmek” suçundan 6 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi. Berk Oktay, savcılığa “uzlaşmak istemiyorum” demişti. Merve Oktay da geçen günlerde savcılığa verdiği dilekçesinde Berk Oktay ile uzlaşmak istemedi.

Magazin

Ünlü çiftin davasında flaş gelişme! Radyo Viva’da yayınlanan 'Ağır Masa' programında Berk Oktay ile Merve Oktay’a ilişkin yeni bir bilgi paylaşıldı.

'UZLAŞMAK İSTEMİYORUZ'

Savcı isnat edilen suçların uzlaşma kapsamındaki suçlardan olması nedeniyle, kamu davası açılmadan önce şüpheli Merve Oktay’ın mağdur Berk Oktay’ın uzlaşmak isteyip istemediklerini teklif edilmesi için dosyanın Uzlaştırma Bürosu’na gönderilmesine karar vermişti.

Berk Oktay: Ben uzlaşmak istemiyorum!

Berk Oktay: Ben uzlaşmak istemiyorum!Berk Oktay’ın avukatı Serdar Öktem soruşturmayı yürüten cumhuriyet savcısına verdiği dilekçesinde, “Biz uzlaşmak istemiyoruz. Hala şikayetimiz devam etmektedir” dedi.

'BEN DE ONUNLA UZLAŞMAM'

Savcılık Merve Oktay’ın cevabını bekliyordu. 12 Nisan günü Merve Oktay’ın avukatı Bora Karaman da savcılığa başvurarak kendilerine sunulan Uzlaşma Teklif Formu’na “uzlaşmak istemiyoruz” cevabını verdi.

Uzlaşmazsa 6 yıl hapsi istenecek!

Uzlaşmazsa 6 yıl hapsi istenecek!

Bunlarda ilginizi çekebilir: