Ünlü çiftin düğününde sahne Sezen Aksu'nun!

Eylül ayında dünyaevine girecek olan İdil Fıraf ile Mert Fırat'ın düğününde Sezen Aksu sahne alacak.

Magazin

Ünlü çiftin düğününde sahne Sezen Aksu'nun! Mayıs ayından beri aşk yaşayan ve temmuz ayı başında sürpriz bir şekilde nişanlanan sosyetik güzel İdil Fırat ile oyuncu Mert Fırat çifti, önümüzdeki ay dünyaevine girecek. Düğün tarihi yaklaşan Fırat çiftinin düğününden detaylar da ortaya çıkmaya başladı.

Mert Fırat ile İdil Fırat'ın düğün yeri belli oldu!

Mert Fırat ile İdil Fırat'ın düğün yeri belli oldu!Ünlü çiftin The Stay Alaçatı'da gerçekleşecek düğün töreninde Sezen Aksu sahneye çıkacak. Davetlilere sürpriz hazırlayan ikili, Minik Serçe için özel bir sahne kurduruyor. Organizasyonun Tuvana Büyükçınar tarafından yapılacağı, modacının ayrıca İdil Fırat'ın gelinliğinde de imzası olduğu gelen bilgiler arasında.

İdil Fırat, Mert Fırat'ı arkadaşlarıyla tanıştırdı!

İdil Fırat, Mert Fırat'ı arkadaşlarıyla tanıştırdı!Kına gecesini Sait Halim Paşa Yalısı'nda düzenleyecek olan İdil Fırat, geçtiğimiz günlerde davetiyesini arkadaşlarıyla paylaşmıştı. Öte yandan İdil Fırat, dün akşam arkadaşlarıyla birlikte Alaçatı'da bir mekanda arkadaşlarıyla eğlenirken görüntülendi. Mekana kendi özel aracıyla gelen ünlü güzel, gazetecileri görünce ön kapı yerine arka kapıdan mekana girdi. Üç saat mekanda kalan Fırat ve arkadaşları, çıkışta görüntü vermemek için mekandan hızlıca uzaklaştı.

Mert Fırat'a yönetmenden balayı izni!

Mert Fırat'a yönetmenden balayı izni!

Bunlarda ilginizi çekebilir: