Ünlü çiftten haber var!

Boşanacakları iddiasıyla haflardır magazin gündeminden düşmeyen Beren Saat-Kenan Doğulu çiftinden yeni haber var. Yeni dizisi Atiye'nin çekimleri için Şanlıurfa'ya gidecek olan Beren Saat'i eşi Kenan Doğulu yalnız bırakmayacak.

Magazin

Ünlü çiftten haber var! Beren Saat ile Kenan Doğulu'nun boşanacağı yönünde haberler bir süredir magazin sayfalarını meşgul ediyordu. Çiftin boşanacakları tarih bile açıklandı. Ama hem Kenan Doğulu hem de Beren Saat İddiaları yalanlamıştı.

Beren Saat: İnşallah kafamı toplarım

Beren Saat: İnşallah kafamı toplarımBeren Saat'in yeni dizisi için reklam yaptığı bile iddia edildi. Saat, Mehmet Günsür ile başrollerini paylaştığı Atiye dizisinin çekimlerine başladı. Güzel oyuncu, yakında set ekibiyle birlikte Şanlıurfa'ya gidecek.

Bilal Özcan’ın özel haberine göre; Beren Saat’i Şanlıurfa’da eşi Kenan Doğulu yalnız bırakmayacak.Tüm konserlerini ve işlerini iptal eden Kenan Doğulu, bir süre öncesine kadar boşanacakları iddia edilen karısıyla Güneydoğu'ya gidecek ve çekimler süresince orada kalacak.

Esra Dermancıoğlu'ndan al haberi!

Esra Dermancıoğlu'ndan al haberi!Sular durulmuyor! Beren kendine başka ev tuttu!

Beren Saat sessizliğini bozdu! Kenan Doğulu...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: