Ünlü çiftten ortak açıklama!

Ceyda Düvenci ile Engin Akgün'ün boşanmalarından 8 ay sonra mahkemelik olduğu ve Düvenci’nin evli oldukları sürede kendisini ünlü bir gazeteciyle aldattığını öğrenen Akgün'ün durumu arkadaşlarıyla paylaştığı iddia edilmişti. Ceyda Düvenci ve Engin Akgün konuyla ilgili bir açıklama yaptı..

Sosyete

Ünlü çiftten ortak açıklama! İşte o açıklama:

"Değerli basın mensupları;

Kamuoyunda bilindiği üzere evliliğimizi anlaşarak özel bir sebep olmaksızın medeni insanlara yakışır şekilde noktaladık. Ancak çocuğumuzun olması sebebiyle halen aile kavramı altında korunması gereken tüm değerler ve hassasiyet bizim için de geçerli olmalıdır. Son günlerde basında yer alan haberler bizleri oldukça üzmüştür. Bundan sonraki süreçte siz basın mensuplarının hakkımızdaki haberleri çok kıymet verdiğimiz çocuğumuz ve dostluğumuzu da dikkate alarak yapmasını rica eder, aksi taktirde müşterek çocuğumuza ve aramızdaki medeni ilişkiye zarar verecek söylemlerde bulunan kişi ve kuruluşlar hakkında gerekli yasal işlemleri yapmaktan da çekinmeyeceğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız.

CEYDA DÜVENCİ & ENGİN AKGÜN"
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: