Ünlü estetikçiye şok!

Dolandırıcılar ünlü estetik doktoru Hüseyin Tirman'ın hesabını kopyalayıp takipçilerine tuzak kurdu. Güzelleşeceklerini sanan kadınlardan cinsel bölgelerinin fotoğraflarını isteyen dolandırıcılar kandırdıkları kadınlardan ele geçirdikleri fotoğraflarla şantaj yaptılar...

Yaşam

Ünlü estetikçiye şok! Ünlü estetik doktoru Hüseyin Tirman'ın sosyal medya hesabı kopyalandı. Tirman'ın iddiasına göre dolandırıcılar bu hesaptan fotoğraflarını çalarak sahte bir hesap açtı ve takipçilerle iletişime geçti.

Sahte hesaptan kendisini doktor Tirman olarak tanıtan dolandırıcılar iddiaya göre muayene etmek için ulaştıkları takipçilerden vücudunun farklı bölgelerinin fotoğraflarını istedi ardından da ele geçirdikleri fotoğraflarla takipçileri tehdit etti.

Show TV'nin haberine göre; Tirman'ın takipçileri arasında yer alan kadınlardan bazıları ise kısa süre içerisinde bu tuzağa düştü. Mağdur olan bir kadın başına gelenleri şöyle anlattı:


Göğüslerini yapalım dedi. bana göğüslerinin resmini atar mısın yüzün görülecek şekilde olsun dedi. Ben de doktor bey olduğu için güvenip resmimi attım. Daha sonra genital bölgemin resmini istedi. Daha sonra da bacaklarımın resmini istedi. Ve ardından da beni "Bekle bak şimdi seni nasıl rezil edeceğim. Ya bana 11 bin TL para vereceksin ya da bu resimleri bütün arkadaşlarına göndereceğim." şeklinde tehdit etti.

Doktor Hüseyin Tirman ise takipçilerini ve hastalarını uyararak "Biz sosyal medyayı sadece yaptığımız işlerle ilgili insanlara bilgi vermek amacıyla kullanıyoruz. Sosyal medyada kimsenin özel fotoğrafını istemeyiz. muayene birebir elle ve onun karşılığında bir takım araçlarla birebir yüzyüze olduğunuzda zaten anlamlı. resme bakarak sonuç vermek ya da teşhis koymak malasef mümkün değil. Özellikle gönderen ve talep eden hastalarımızı da geri çeviriyoruz." şeklinde konuştu.

Savcılığın konu ile ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi. (Kaynak: Show TV)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: