ÜNLÜ FİZİKÇİ HAWKING’İN İLGİNÇ HOBİSİ!

Dünyanın en ünlü fizikçilerinden Stephen Hawking’in ilginç bir hobisi ortaya çıktı.

Magazin

ÜNLÜ FİZİKÇİ HAWKING’İN İLGİNÇ HOBİSİ! İngiliz Daily Mirror gazetesinde yer alan bir habere göre Hawking ABD’nin San Bernardino kentindeki bir eş değiştirme ve striptiz kulübünün müdavimi olarak açıklandı.

ALS hastalığı nedeniyle tekerlekli sandalye ile hareket edebilen Hawking’in özellikle striptiz ve kucak dansını sevdiği belirtildi. Gazeteye konuşan bir kulüp müşterisi, “Onu kulübün bir odasında elbiseleri üzerinde yerde yatarken gördüm. İki çıplak kadın da üzerinde dans ediyordu” dedi. Hawking’in basın danışmanı Robin Morgan ise iddiaları ilginç bir şekilde yanıt verdi. Morgan, “Stephen’ın ilginç bir eğlence anlayışı vardır” diye konuştu.

Hawking Ocak ayında yaptığı bir açıklamada, “Günün büyük kısmını kadınları düşünerek geçiriyorum. Kadınlar tam bir gizem. Kara deliklerin, ışık hızının gizemini çözecek araştırmalar yaptım ama kadınları çözemedim” demişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: