Ünlü futbolcuyla evlenmeye hazırlanıyor!

Önceki gün bir güzellik merkezinin açılışına katılan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, yaptığı açıklamalarla olay yarattı.

Magazin

Ünlü futbolcuyla evlenmeye hazırlanıyor! Cinsiyet değiştirme ameliyatıyla kadın olan Selin Ciğerci, Suadiye'deki bir açılışa 700 bin TL değerindeki kendi adı ve soyadının baş harflerini taşıyan plakalı araçla katıldı. Yaşlı bir kadının Ciğeci ile fotoğraf çektirmek istemesi üzerine mutlu olan Ciğerci, "Bu teyzeye sorun kesin torunu da beni takip ediyordur. 7'den 70'e ne mutlu bana" dedi.

Diyarbakırspor'da forma giyen Gökhan Çıra ile önümüzdeki yaz evleneceğini dile getiren Selin Ciğerci, boynundaki 5'i 1 yerde kolyesinin sorulması üzerine, "Onu sevgili kayınvalidem aldı. Bendeki yeri ayrı" şeklinde cevap verdi. Gökhan Çıra'nın hediye alıp almadığı sorulunca ise Ciğerci, "Kocam bana ev aldı. Taksitlerini hala ödüyor, daha ne olsun" açıklamasında bulundu.

Selin Ciğerci, Seren Serengil'i taklit etti!

Selin Ciğerci, Seren Serengil'i taklit etti!Selin Ciğerci şarkıcı oldu!

Selin Ciğerci şarkıcı oldu!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: