ÜNLÜ GÜZELLER KALEM KAĞIDA SARILDI

Türk Sineması'nın ünlü yüzleri Meltem Cumbul, Nurgül Yeşilçay ve Fadik Sevin Atasoy; senaryosunu kendilerinin yazdığı filmlerle seyirci karşısına çıkacak

Magazin

ÜNLÜ GÜZELLER KALEM KAĞIDA SARILDI Türkiye'nin en ünlü kadın oyuncularından Meltem Cumbul, Nurgül Yeşilçay ve Fadik Sevin Atasoy, artık sadece oyunculukta değil, senaristlikte de yarışacak. Bir süredir kalem kağıda sarılan ünlü güzeller, birbirinden iddialı senaryolar yazdı. Kariyer, idealler ve yaşam telaşı içinde evlenmeye ve çocuk yapmaya vakit bulamayan genç kadınları anlattığı senaryosunu tamamlayan Meltem Cumbul; filmi için, Avşar Yapım'ın sahibi Şükrü Avşar'la çalışacak. Avşar'ın filmin kadro ve prodüksiyon hazırlıklarına başladığı söyleniyor.


HIZLI GELİYORLAR
Cem Özer'in ortağı olduğu Usta Film'in yapımcılığını üstleneceği 'Çöp' adlı sinema filminin senaryosunu ise Nurgül Yeşilçay yazıyor. 20 Kasım'da vizyona girecek olan 'Yedi Kocalı Hürmüz' filminde başrol oynayan Yeşilçay'ın, senaryosu üzerinde çalışmaya devam ettiği filmde, kendisine de iddialı bir rol yazdığı söyleniyor. Fadik Sevin Atasoy da senaryosunu tamamlayan oyunculardan... Yönetmen Andaç Haznedaroğlu'yla birlikte çalışacak olan Atasoy, 2010'un mayıs ayında, kadrosu belli olan filmin çekimlerine başlamayı planlıyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: