Ünlü isimler de destek verdi!

Biray Dalkıran'ın yönettiği ve yarın vizyona girecek olan ‘Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu’na ünlü isimlerden destek mesajları yağdı.

Kültür-Sanat

Ünlü isimler de destek verdi! Biray Dalkıran'ın merakla beklenen komedi filmi ‘Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu’ yarın vizyona giriyor. Son günlerde ülkede artan terör olayları nedeniyle gala yapmama kararı alan film ekibi bununla da yetinmeyip büyük bir duyarlılık göstererek filmin gelirinin bir kısmını şehit aileleri ile Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacaklarını açıkladı.


Yarın vizyona girecek olan filme Çiğdem Batur, Doğa Rutkay, Yeşim Salkım, Emre Kızılırmak gibi bir çok ünlü sanatçı da sosyal medya hesaplarından destek verdi.


FİLMİN KONUSU ŞÖYLE:

Evlenmek üzere olan Alper ve Zehra çifti, Zehra'nın babası Erdal'ın itirazlarına rağmen düğün hazırlıklarına başlarlar. Büyük gün gelip çattığında Alper bir anda yaşadıklarının ciddiyetinin farkına varır ve panik halinde halüsinasyonlar görmeye başlar. Alper kendi düğününden kaçmıştır. Kısa bir süre yaptığı hatanın farkına varan genç adam sevdiği kadına geri dönmeye çalışsa da Zehra kabul etmez. Alper umutsuzca en yakın arkadaşı Mutlu'nun yönlendirmeleriyle Zehra'yı unutmak için aşk doktoruna gider. Doktorun yazdığı reçetede ise "eski sevgiliyi unutmanın 10 yolu" başlığında çeşitli maddeler yazmaktadır. Alper oldukça tuhaf bu 10 yöntemi denemeye koyulacaktır.

Biray Dalkıran'ın yazıp yönettiği filmin başlıca rollerinde Atılgan Gümüş, Orçun Kaptan, Serhat Özcan, Tuğçe Sarıkaya ve Kubilay Güleçoğlu gibi isimler yer alıyor.

FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: