"Ünlü isimler kolay hedef"

Habertürk Gazetesi MASA ekibi, Burçin Terzioğlu’nun dizi setinde bulunduğu gündüz saatlerinde evinin soyulmasını masaya yatırdı.

Magazin

"Ünlü isimler kolay hedef" "Hırsızlar muhtemelen set saatlerini biliyordu"

Burçin Terzioğlu, setteyken hırsızlar evini soydu. Ünlüler neye dikkat etmeli?

KADİR KAYMAKÇI: Hırsızlar umarım yakalanır! Bir arkadaşım evine hırsız girdikten sonra hemen taşınmıştı. Burçin Hanım ne düşünür bilmem. Maddi tarafı hallolur da içlerinde manevi değeri olanlar varsa işte o zor gelir. Geçmiş olsun.

OBEN BUDAK: Sağlam bir alarm sistemi kurması şart. Caydırıcı önlem olarak büyük rahatlık. Bir sarsılma olur tabii de güzel bir dizisi, harika bir beraberliği var. Böyle bir olay ile dünyasının yıkılacağını sanmıyorum.

ESİN ÖVET: Son günlerde hırsızlık olayları o kadar çok olmaya başladı ki, gerçekten çok korkutucu. Sürekli etrafımda duyuyorum, birilerinin başına geliyor. Allah korusun. Ünlü kişiler bence güvenlik önlemlerini alarmla, teknik imkanlarla ekstra artırmalı.

TAYFUN TOPAL: Burçin’e geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Son dönemde hırsızlık olaylarında bir artış söz konusu. Bu çeteleri bulup çökertmek gerekiyor. Ünlüler güvenlik açığı bırakmamalı. Bunun için masraftan kaçınmamalı. Yasalar da daha caydırıcı olmalı.

BÜLENT İPEK: Hırsız, muhtemelen oyuncunun tatil gününü, çekim saatlerini bilen, takip eden birisi. Güpegündüz eve girmesi bunu gösteriyor. Kötü niyetli kişiler, sosyal medya kullanan ünlünün o an nerede olduğunu çok kolay takip edebilirler. Bunu da hatırlatmak lazım.

Bunlarda ilginizi çekebilir: