Ünlü isimler Oya Aydoğan için hastaneye akın etti!

Sinema ve dizi oyuncusu Oya Aydoğan, yemek yediği sırada boğazına takılan bir parçayı çıkarmaya çalışırken kendisini çok zorlamış ve bunun sonucunda aort damarını yırtmıştı. Pazar geccesi 12 saat süren ameliyatın ardından yoğun bakıma alınan Aydoğan'ın arkadaşları hastane ziyaretlerine devam etti.

Magazin

Ünlü isimler Oya Aydoğan için hastaneye akın etti! Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Yeliz Şar, Ekin Türkmen, Evrim Akın, Nazan Şoray ve Serkan gibi isimler, hastane koridorlarında bekleyerek doktorlardan bilgi almaya çalıştı. Akşam saatlerinde doktorlar ile görüşerek kısa bir açıklama yapan Gurur Aydoğan, "Şuanda doktorların isteği üzerine uyutuluyor, olumsuz bir konuşma geçmedi. Hepinizden ricam dualarını eksik etmeyin" oldu.


Ziyarete gelen ünlü isimler göz yaşlarına hakim olamadı!

Ziyarete gelen birçok isim, "Doktorlardan aldığımız kadarı ile durumu ciddiyetini koruyor, lütfen kimse dularını esirgemesin" diyerek ortak bir açıklama yaptı. Nazan Şoray, Evrim Akın ve Ekin Türkmen gibi isimler, Gurur Aydoğan ile konuştuktan göz yaşlarına hakim olamadı. Gece yarısına yakın ziyarete gelen Demet Akalın, Gurur Aydoğan ile kısa süreli konuşarak bilgi aldı. Hastaneden ayrılan Akalın, "Çocuklar çok kötüyüm, iyi akşamlar" diyerek oradan ayrıldı.

"Kimse değil ben biliyorum!"

Öğlen saatlerinde hastaneye gelen ve gece yarısına yakın ayrılan Bülent Ersoy, yaptığı açıklama ile sipekülasyonları önlemeye çalıştı. Öğlen saatlerinde hastaneye gelen sinema sanatçısı Serpil Çakmaklı, "Doktorlardan bilgi aldım, her şeye hazırlıklı olmamızı söylediler" diyerek herkesi üzmüştü. Bu sorular karşısında gazetecilere konuşan Diva, "Lütfen insanların söylediklerine kulak asmayın, her ağızdan bir ses çıkmasın. Kimse ne olduğunu bilmiyor, ancak ben biliyorum ve söylemeyeceğim. Allah'ım Oya'ma acil şifalar versin, o kuvvetli kadındır" dedi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...

Bunlarda ilginizi çekebilir: