ÜNLÜ İSİMLERE KOKAİN BASKINI!

Jandarma ekipleri, aralarında eski bir bakanın oğlu ve ünlü bir modacının da bulunduğu 9 kişiyi gözaltına aldı.. OLAYDA İSMİ GEÇEN BARBAROS ŞANSAL'IN İSE EMNİYETTE TESADÜFEN BULUNDUĞU ÖĞRENİLDİ..

Magazin

ÜNLÜ İSİMLERE KOKAİN BASKINI! İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, M.T. adlı bir kişinin liderliğindeki bir çetenin taksiyle ünlü isimlere kokain servisi yaptığı ihbarı üzerine harekete geçti. 9 ay iz süren jandarma, Beşiktaş, Beykoz, Sarıyer ve Şişli'de 10 ayrı adrese eş zamanlı operasyonlar düzenledi.

Jandarma ekipleri eski bir Türkiye güzelinin kardeşi L.Ü. ve eşi M.Ü., eski bir bakanın oğlu Ş.T., cemiyet hayatının tanınmış simalarından daha önce de kokain operasyonlarında yakalanan K.S.A. ile ünlü bir restoran işletmecisinin eski eşi N.A.'nın da bulunduğu 9 kişiyi gözaltına aldı.

Elebaşı tutuklandı

Genişletilen operasyon sonucunda ünlü moda tasarımcısı B.Ş. ve Mert Çiller'in yatında bir gazeteciyle kavga ettiği için adı gazete sayfalarına taşınan N.K.G.'nin de bulunduğu 3 kişi ise "içici oldukları" gerekçesiyle adliyeye ifade vermeye çağrıldı. Mahkemeye çıkan zanlılardan elebaşı olduğu ileri sürülen M.T. tutuklanırken, diğer zanlılar tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Suç aletleri ele geçti

Yakalanan zanlılardan birinin evinde yapılan aramada kokain içiminde kullanılan araç gereçler ile silah ele geçirildi. Evde bulunan paralara da el konuldu.

(vatan gazetesi)

Yıldırım Mayruk gecce.com'a açıklama yaptı!

Olayda ismi geçen Barbaros Şansal'la ilgili sitemize bir açıklama yapan Yıldırım Mayruk, Barbaros Şansal'ın hüviyeti yanında olmadığı için emniyete götürüldüğünü, o sırada kokain baskınından gözaltına alınanların orada olduğunu ve bir karışıklığın oluştunu söyledi.. Şansal'ın hüviyet numarasını verdikten sonra emniyetten ayrıldığını dile getiren Mayruk, 'Kokain baskınıyla Barbaros'un hiçbir ilgisi yoktur, gözaltına da alınmamıştır' dedi..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: