ÜNLÜ KÖŞE YAZARI ESİN ÖVET AÇIKLADI!

Geçtiğimiz günlerde gazetelerde Mehmet Ali Erbil'in çıtır sevgilisiyle dolaştığı yazılmıştı. Esin Övet Habertürk'teki köşesinden itiraf etmiş: "Çıtır sevgili benim"... İşte Esin Övet'in o yazısı:

Magazin

ÜNLÜ KÖŞE YAZARI ESİN ÖVET AÇIKLADI! Evet sonunda itiraf ediyorum. Mehmet Ali Erbil'in 26 yaşındaki genç çıtır sevgilisi benim. Cadde'de Mehmet Ali Erbil ile fotoğrafımı görünce “Yok artık!” dedim. Çünkü çakma muhabir beni Mehmet Ali Erbil'in sevgilisi zannetmiş. 26 yaşında görüp “Çıtır” demiş bana. Sağolsun, var olsun. Vallahi hoşuma gitmedi dersem yalan olur. Hangi kadının hoşuna gitmez ki, olduğundan küçük gözükmek. Ama işin aslı başka. Hem de çok başka. Hatta facia. Eşeğin kulağına su kaçırıyorlar. Herkes muhabir, herkes paparazzi oldu bu memlekette. Kafasına göre konuşup ahkâm kesiyorlar, bu işi çok iyi biliyorlar gibi. Hem de bunu sıradan, bu işle alakası olmayanlar yapıyor. Ben 16 yıldır aşk-meşk yazıyorum. Ama şimdiye kadar doğru olmayan hiçbir şeyin altına imzamı atmadım. Her şeyden önce komik olmamak adına. Neyse, o geceye gelirsek... Beni tanıyan, yazılarımı takip eden bilir. Ben her yerde gezip dolaşıyorum. Her yerde herkesle karşılaşabilirim. Sarılıp öpüşebilirim. O gece de Mehmet Ali Erbil ve ekibiyle yemek yiyip yoluma devam ettim. Masadan kalktıktan sonra arabaya giderken 3 dakika yürüme mesafesindeki görüntüdür o. Nizam Pide'nin karşısındaki mekânın kamera görüntülerinden alınıp verilmiş. Bir mekâncı, nasıl bir zihniyetle, böyle yalan bir habere bir gazeteyi ve gazeteciyi yönlendirebilir ki? Yani durum çok vahim ve tehlikeli bir hal almaya başlamış göründüğü üzere. O yüzden sokaktaki vatandaşın çektiği, yolladığı fotoğraflara çok taviz vermemek gerektiğini düşünüyorum. Bu arada Mehmet Ali'nin sevgilisi o masada olsaydı bir gazeteci olarak bunu da ilk ben yazardım zaten.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: