Ünlü Macar Şef Gergely Berta, Filizler Köftecisi'nde!

Macaristan Dışişleri Bakanlığı’nın Baş Aşçısı Uluslararası ödüllü ünlü Macar Şef Gergely Berta, hazırladığı Macar Yemekleri ile Filizler Köftecisi’nde...

Diğer Haberler

Ünlü Macar Şef Gergely Berta, Filizler Köftecisi'nde! Macaristan İstanbul Başkonsolosu Gabor Kiss, Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler ve Türk Macar İşadamları Derneği Başkanı ve DEİK - DTİK Avrupa Başkan Yardımcısı Osman Şahbaz'ın katılımıyla gerçekleşen davette ünlü Macar Şef Gergely Berta, hazırladığı Macar Yemekleri ile davetlilerden tam not aldı.


Gecce'de Macaristan İstanbul Başkonsolosu Gabor Kiss ve Macar Şef Gergely Berta'ya plaketlerini Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler ve Türk Macar İşadamları Derneği Başkanı Osman Şahbaz takdim etti.


Filizler Köftecisi geleneksel hale getirdiği Macar Yemekleri Haftası’nı önümüzdeki yıllarda da Macaristan Başkonsolosluğu’nun katkılarıyla sürdürmeye devam edecek.

Farklı bir kültüre ait tatları olan Macar mutfağının eşsiz lezzetlerini 19-23 Mart tarihleri arasında Filizler Köftecisi'ne gelerek tadabilirsiniz.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: