ÜNLÜ MANKEN JOANNA KRUPA İSTANBUL’DA!

“Kürk giymektense hiçbir şey giymemeyi tercih ederim “ diyerek ‘ Hayvanlara Etik Muamele için Mücadele Edenler ‘ organizasyonu PETA’ya çıplak pozlar veren Polonyalı ünlü manken Joanna Krupa İstanbul’a geldi.

Magazin

ÜNLÜ MANKEN JOANNA KRUPA İSTANBUL’DA! Dünyanın en seksi modelleri arasında gösterilen FHM, Mexim, GQ gibi birçok dergiye kapak olan Joanna Krupa’nın yarın Forum İstanbul’da düzenlenecek ‘Avrupalı Genç Tasarımcılar’ defilesinde podyuma çıkacağı belirtildi.

magazin

THY’ye ait bir uçakla bugün saat 16.20’de Varşova’dan İstanbul’a gelen Krupa, Türkiye’ye ilk kez geldiğini belirterek Atatürk Havalimanı’nda şunları söyledi:

“ Merhaba İstanbul. İlk kez geliyorum. Burada olmaktan dolayı mutluyum. İstanbul’u çok merak ediyorum. Heyecanlıyım. İstanbul’un büyük moda merkezlerinden biri olduğunu duydum. İnsanlar benim hayvan aktivisti olduğumu biliyorlar. Umarım hayranlarım burada da beni takip edecekler ve bana yardım edecekler. “

Faik KAPTAN / İSTANBUL, (DHA)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: