ÜNLÜ MODACI CEMİL İPEKÇİ’DEN

İstanbul Fashion Fair açılışında muhteşem şov…

Magazin

ÜNLÜ MODACI CEMİL İPEKÇİ’DEN 26-28 Ağustos 2010 tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek İstanbul Fashion Fair, gala gecesinde ünlü modacı Cemil İpekçi'nin tamamı kâğıttan oluşan “Yansıma” isimli 35 parçalık özel koleksiyonunun ilk kez sergileneceği çok özel bir moda showu ile açılacak.. Ünlü koreograf Yasin Soy'un sahnelemesinde sürpriz isimler tarafından tanıtılacak olan
koleksiyonun ışık ve gölge ile birlikte özel bir koreografide sunulacak.


Türkiye'nin en önemli tasarımcılarından Cemil İpekçi, yine farklı ve özel bir defile ile 26-28 Ağustos 2010 tarihinde CNR Expo Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek olan İstanbul Fashion Fair'in açılış gecesini renklendirecek.

Moda dünyasının merakla beklediği fuarın açılışında, Türkiye'nin “Tasarım Güneşi” Cemil İpekçi, tamamı kâğıttan oluşan 35 parçalık özel koleksiyonu ile izleyenleri başka dünyalara götürecek. Türkiye'de ilk kez sergilenecek ve kâğıtların gölge ile dansını anlatan “Yansıma” isimli bu defile, ünlü koreograf Yasin Soy tarafından sahnelenecek. Ünlü mankenlerin katılacağı defilede, seçkin davetliler yer alacak.


Birbirinden ünlü firmaların en yeni kreasyonlarını sergileyeceği fuarda, ulusal ve uluslararası markalar ve markalaşma sürecinde olan tüm sektör şirketleri olacak. Moda dünyasını tek çatı altında toplamaya hazırlanan ve 1994 yılından bu yana CNR tarafından organize edilen İstanbul Fashion Fair, 14 ülkeden 100'ün üzerinde firmanın katılımı ile düzenleniyor. 10 binin üzerinde ziyaretçinin beklendiği fuara yurtdışından da çok sayıda alım heyeti ve ziyaretçi gelecek.

Fair 26-28 Ağustos 2010 tarihleri arasında 10.00 - 18.30 saatleri aralığında ziyaret edilebilecek.

Detaylı bilgi için:
Şadi Arabacı
0532 362 20 55
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: