ÜNLÜ MÜZİSYENİN YUVASINI SEZEN AKSU KURTARDI!

'Fuhuş pazarlığı' nedeniyle eşiyle arası açılan ünlü müzisyenin yuvasını Minik Serçe kurtardı!

Magazin

ÜNLÜ MÜZİSYENİN YUVASINI SEZEN AKSU KURTARDI! Müzisyen Ozan Doğulu'nun 3 ay önce telefonda fuhuş çetesiyle yaptığı pazarlık polisin teknik takibine takılmıştı. Doğulu, telefon görüşmesinde çete liderinden güzel, genç kızlar istemiş ve bu görüşmeler basına yansıyınca eşi Ece Yosmaoğlu ile arası açılmıştı.

Sıkıntılarını bir türlü aşamayan çiftten Yosmaoğlu'nun kızı Arya'yı da alarak annesinin Bursa'daki evine yerleşmişti. Yaklaşık bir haftadır eşini eve dönmeye ikna edemeyen Ozan Doğulu çareyi ailesi ve dostlarından yardım istemekte buldu. İddiaya göre bu evliliği kurtarmak için ilk olarak devreye giren ise Doğulu'nun ağabeyi Kenan Doğulu oldu. Ancak ünlü şarkıcının çabaları sonuç vermeyince Doğulu çareyi Sezen Aksu'ya gitmekte buldu. Aksu'nun görüşmelerinin ardından Ece Yosmaoğlu eşi Ozan Doğulu'ya bir şans daha vermeyi kabul etti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: