Ünlü oyuncu ameliyattan sonra Aleyna Tilki'ye benzetildi!

Ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, üç yıl önce geçirdiği mide küçültme ameliyatından sonra verdiği kiloların ardından Aleyna Tilki'ye benzetildi.

Magazin

Ünlü oyuncu ameliyattan sonra Aleyna Tilki'ye benzetildi! Mide ameliyatıyla 110 kilodan 52 kiloya düşen ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, paylaşımlarıyla sosyal medyanın gündeminde. Günlük hayatını sosyal medya takipçileriyle paylaşan Bozoğlu, son fotoğrafıyla Aleyna Tilki'ye benzetildi.

Platin sarısı saçlarıyla bambaşka biri olan ünlü oyuncu üzerindeki kıyafetleri de ekleyince Aleyna Tilki'ye olan benzerliği tamamen ortaya çıkmış. Takipçileri Bozoğlu'nun fotoğrafının altına "Git gide Aleyna Tilki'ye benziyorsun.", "Bambaşka biri olmuşsun." yorumlarında bulundu.


Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu 'Yüzleşme' dizisinde yeni imajıyla yeniden ekranlara dönmüş fakat dizinin az reytingleri sebebiyle dizi erken final yapmıştı. Yeşim Ceren Bozoğlu, dizinin üzücü finalinin ardından oyunculuk eğitimlerine geri döndü.

Yeşim Ceren Bozoğlu'nun dekoltesi olay oldu!

Yeşim Ceren Bozoğlu'nun dekoltesi olay oldu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: