ÜNLÜ OYUNCU BEREN SAAT'İN AŞK ÇALIMI!

Beren Saat bu hamlesiyle herkesi ters köşeye yatırdı

Magazin

ÜNLÜ OYUNCU BEREN SAAT'İN AŞK ÇALIMI! Yönetmen Levent Semerci ve oyuncu sevgilisi Beren Saat'ten muhteşem bir 'ayrılık' filmi. Semerci ile Saat'in ocak ayında Sinefekt Stüdyoları'ndaki karşılaşmalarıyla başlayan aşkları beş ay sürmüş, ikili Mayıs ayında ayrılmıştı. Ancak kazın ayağının öyle olmadığı ortaya çıktı. Ünlü yönetmenle güzel oyuncu meğer hiç ayrılmamış. Sadece ilişkileri hakkında sorular sorulardan kurtulmak için herkese bir ayrılık oyunu oynamışlar.

KARİYERLERİNE ODAKLANDILAR
Beren Saat ile Levent Semerci'nin çok mutlu oldukları öğrenildi. Semerci'nin Saat'e bir takım kariyer tavsiyelerinde bulunduğu ortaya çıktı. Ünlü yönetmen, sevgilisine özellikle oyuncuların gözde semtleri olan Bebek ve Cihangir'de görünmemesini söylemiş. Bu arada iki sevgili önümüzdeki günlerde yeni projelere imza atacak. Saat, "Fatmagül'ün Suçu Ne?" adlı dizide rol alacak. Semerci ise yeni filmi için kamera arkasına geçecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: