ÜNLÜ OYUNCU NICOLAS CAGE TÜRKİYE’DE!

Oscar ödüllü Amerikalı aktör Nicolas Cage, Hayalet Sürücü 2 filminin final sahnesi çekimleri için Türkiye’ye geldi.

Magazin

ÜNLÜ OYUNCU NICOLAS CAGE TÜRKİYE’DE! Fotoğraflar için tıklayınız..

British Airways'e ait bir uçakla saat 15.35'de eşi ve çocuğu ile birlikte Londra'dan İstanbul'a gelen ünlü aktör Nicolas Cage, Atatürk Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını yanıtladı. Türkiye'de olmaktan çok mutlu olduğunu belirten Cage, "Ülkeniz çok güzel" dedi.

Ünlü aktör Cage, arkada kalan eşi ve çocuğunun gelip gelmediğini arkasına dönerek sürekli kontrol etti. Ünlü oyuncu kovboy şapkasını takarak yüzünü gizlemeye çalışırken, hayranları Nicolas Cage'yi fark edince kendisiyle fotoğraf çektirmek için yarıştı.
Cage, daha sonra Hayalet Sürücü 2 filminin final sahnelerinin çekimi için Kayseri'ye hareket etti.

FİLMİN FİNAL SAHNESİ TÜRKİYE'DE ÇEKİLİYOR

Eva Mendes ile başrollerini paylaştığı ve önemli gişe rakamlarını elinde bulunduran 2007 yapımı "Hayalet Sürücü" (Ghost Rider) filminin devamı niteliğindeki "Hayalet Sürücü 2" (Ghost Rider 2) filminin final çekimleri için Türkiye'ye gelen ünlü aktör Nicolas Cage, Avanos, Ürgüp, Göreme ve Zelve gibi turistik alanlardaki film çekimlerine katılacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: