Ünlü oyuncu tarikat üyesi oldu!

'Mad Men' dizisinin oyuncusu Elisabeth Moss, kendisini Hollywood`un ünlü tarikatı Scientology`nin kurtardığını iddia ediyor.

Dünya Magazin

Ünlü oyuncu tarikat üyesi oldu! ABD televizyonlarının ünlü dizisi “Mad Men” ile tanıdığımız Elisabeth Moss da Scientology tarikatına girenler kervanında yerini aldı.

Scientology Tarikatı Hollywood ünlülerini üye yapmaları ve üyelerine şöhret yolunda ciddi şekilde destek olmaları ile biliniyor. İngiliz basınından Daily Mail`in haberine göre Elisabeth Moss`un kocasından boşanma nedenlerinin başında da tarikata bağlılığı geliyor. Tarikatın kendisine daha özgür bir birey olma imkanı tanıdığını söyleyen Moss, kendisini eskisinden çok daha fazla sevdiğini de belirtiyor.

Moss geçen yıl tarikat ile ilgili yaptığı açıklamalarda ise oluşumun eşcinsellik-karşıtı duruşunu eleştirmiş ve savundukları özgürlük anlayışının cinsel tercih özgürlüğünü de içermesi gerektiğini söylemişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: