Ünlü oyuncu takipçisine 'Dangalak' dedi!

Oyuncu Sinan Çalışkanoğlu, Instagram'dan takipçisinin yazdığı özel mesajı paylaşarak hikayesinde paylaştı. Paylaşımına 'Dangalak nesil' yazan ünlü oyuncu Çalışkanoğlu'na tepki yağdı.

Magazin

Ünlü oyuncu takipçisine 'Dangalak' dedi! Selena dizisiyle hafızalara kazınan başarılı oyuncu Sinan Çalışkanoğlu, kendisine özelden mesaj atan takipçisinin mesajını Instagram hikayesinde paylaştı.

Bir takipçisi “Merhaba Sinan abi, sizi çok seviyorum. Abi, sizden bir isteğim var. Benim Iphone 7 hayalim var. Abicim, maddi sıkıntılar nedeniyle alamıyorum. Sizin için küçük bir şey ama benim için çok büyük… Sizden ricam, bana bir tane hediye alabilir misiniz? Gerçekten çok mutlu olurum.” sözleriyle ünlü oyuncudan cep telefonu istedi.

Takipçisinin mesajını hikaye bölümünden “Böyle bir nesil var işte. Iphone7 hayali kuran dangalak nesil!” sözleriyle paylaşan ünlü oyuncuya tepki geldi.

Oyuncunun bu paylaşımından sonra takipçileri, "Özel bir mesajı bu şekilde yayınlamamalıydınız", "Gönderen kişide de hata var ama bu şekilde olmaz", "Size yakıştıramadık" gibi tepkiler verdi. Gelen tepkilerden sonra Çalışkanoğlu paylaşımı sildi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: