Ünlü şair Ahmet Selçuk İlkan'dan bir ilk daha!

Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında ünlü şair Ahmet Selçuk İlkan, Ankara SGK’da dillerden düşmeyen şiirlerini seslendirdi.

Magazin

Ünlü şair Ahmet Selçuk İlkan'dan bir ilk daha! 13-19 Mayıs günleri arasında kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri nedeniyle, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Balgat binası Özen Konferans Salonu'nda sahne alan İlkan, dakikalarca ayakta alkışlandı

Okunan şiir ve şarkılara hep bir ağızdan eşlik eden SGK çalışanları, Sosyal Güvenlik Haftasını ilk kez bir şairle kutlamanın mutluluğunu yaşadı.

Dinleti sonrasında şair Ahmet Selçuk İlkan’a plaket takdim eden SGK kurum başkanları, ünlü şairden kendi kurumları için özel bir şarkı yapmasını istediler.

Unutulmaz bir konserle Ankara’dan ayrılan Ahmet Selçuk İlkan 24-25 Mayıs tarihlerinde Tekirdağ ve Lüleburgaz’da konserler zincirine devam edecek.

Yıllardır şiiri okullara, üniversitelere, festivallere ve meydanlara taşıyan şair Ahmet Selçuk İlkan; "Ben şiirin gönüllü hamalıyım. Her kalbe şiir taşımaktan da büyük onur ve gurur duyuyorum.” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: