ÜNLÜ SANATÇI ZOR DURUMDA!

Müzik dünyasında yaşanan kriz, Zerrin Özer'i meteliğe kurşun atacak hale getirdi.

Magazin

ÜNLÜ SANATÇI ZOR DURUMDA! Eşi Levent Süren'le de ayrılığın eşiğinde olan ünlü şarkıcı, Büyükçekmece'deki evinin kirasını ödeyemediği için evsahibi tarafından icraya verildi.

Müzik camiasındaki yozlaşmayla birlikte birçok sanatçı gibi maddi sorunlar yaşayan Zerrin Özer, sıfırı tüketti...

Zerrin Özer, Türkiye'nin en iyi seslerinden biri kuşkusuz. Ancak onun hayatında hüzün hiç eksik olmuyor. Yıllar önce tecavüze uğradığı gerçeğini yıllarca yüreğinde saklayan ünlü sanatçı; yeni yuvasında da mutluluğu bulamadı.

Eşi Levent Süren ile ayrılığın eşiğine gelen ünlü sanatçı maddi sıkıntılar nedeniyle zor durumda... Büyükçekmece'de oturduğu evin kirasını ödeyemediği için malsahibi tarafından icraya verilen Zerrin Özer hakkında dava açıldı...

Avukat Atilla Tanman, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na verdiği dilekçede, Özer'in kira borcunu ödeyemediğini ve bu yüzden de icra takibi başlattığını belirtti. Aynı dilekçede, Özer'in ikametgah adresine ilişkin yalan beyanda bulunduğu da iddia edildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: