ÜNLÜ ŞARKICI TANINMAYACAK HALDE!

Şu sıralar 'Sticky&Sweet' adını verdiği turnesine devam eden ünlü şarkıcı Madonna'yı görenler gözlerine inanamıyor. Son günlerde çok yorulan ünlü şarkıcı, bitkin yüzüyle görenleri şaşırtıyor..

Magazin

ÜNLÜ ŞARKICI TANINMAYACAK HALDE! Her zaman genç ve bakımlı haliyle boy gösteren ünlü şarkıcı Madonna, geçtiğimiz günlerde New York'ta çekilen bir fotoğrafıyla hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. New York'ta Kabala Merkezi çıkışında görüntülenen ünlü şarkıcının makyajsız, bitkin yüzü ve bakımsız saçları görenleri şaşırttı.

ÇOK FAZLA KİLO VERDİ
Son günlerde 'Sticky&Sweet' adlı turnesi nedeniyle oldukça yoğun günler geçiren seksi yıldızın yakın çevresi, 'Kendisine çok fazla yükleniyor. Ne kadar enerjik olursa olsun. Sonuçta 50 yaşında bir kadın. Daha dikkatli davranmalı' şeklinde konuşuyor. Bir hayli kilo verdiği de gözlenen Madonna'nın son aylarda özel hayatında yaşadığı zorlu günler nedeniyle kendisine eskisi kadar özen göstermediği söyleniyor.

KABALA YERİNE DOKTOR
Eşi Guy Ritchie'yle boşanmanın eşiğinden dönen ünlü şarkıcı, şu sıralar sadece işine odaklanmışa benziyor. Doktorları ise turnesinin ABD ayağını tamamladıktan sonra Avrupa'ya geçmeyi planlayan Madonna'yı, dinlenmesi konusunda uyarıyor. 'Boşanma veya benzeri sorunlarda kişiler yoğun stres altına girerler, bu da onların fiziksel görüntüsüne de yansır' diyen uzmanlar, ünlü yıldızın sürekli Kabala Merkezi'ni ziyaret etmesi yerine bir psikiyatrı görmesi gerektiğini düşünüyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: