ÜNLÜ SUNUCU ECE ERKEN'E DAYAK ŞOKU!

Ünlü sunucu Bodrum'da arkadaşları tarafından tartaklandı

Magazin

ÜNLÜ SUNUCU ECE ERKEN'E DAYAK ŞOKU! Geçtiğimiz hafta tatil için Bodrum'a giden Ece Erken, 6 erkek arkadaşıyla sohbet ederken görüntülenmişti. Takvim gazetesinin haberine göre bu fotoğrafların çekildiği günün gecesi, yani geçtiğimiz Pazar akşamı Ece Erken bu gruptaki erkeklerden üçüyle soluğu Türkbükü'ndeki Ship A Hoy adlı mekanda aldı.

Geç saatlere kadar erkek arkadaşlarıyla eğlenen Ece Erken, oteline gitmek için yola koyuldu. Ship A Hoy'un hemen yanındaki taksi durağına doğru ilerleyen grup, bir anda tartışmaya başladı. Ne olduğu anlaşılmadan ünlü sunucu, erkek arkadaşlarının şiddetine maruz kaldı. Ece Erken'in dayak yediğini gören taksi şoförleri ise bir anlık şaşkınlığın ardından hemen olaya müdahele etti. Ünlü sunucunun başına gelen bu olaydan ötürü son derece üzgün olduğunu söyleyen taksi şoförleri, "Ece Hanım'ı arkadaşlarından elinden zor aldık. Neyse ki biz oradaydık da kendisinin başına daha kötü bir olay gelmedi" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: