ÜNLÜ YILDIZ ADELE ÖDÜLE DOYMUYOR!

İngiltere'de müzik dünyasının en önemli ve saygın müzik ödülleri olarak kabul edilen Brit Awards 2012 (Brit Müzik ödülleri) sahiplerini buldu

Magazin

ÜNLÜ YILDIZ ADELE ÖDÜLE DOYMUYOR! İngiltere'nin başkenti Londra'da 21 Şubat akşamı düzenlenen 'Brit Awards' ödül töreninde İngiliz şarkıcı Adele, en iyi kadın şarkıcı ve yılın en iyi albümü ödüllerinin sahibi oldu.
<br/>magazin<br/>
Geçen hafta verilen Grammy Müzik Ödülleri'nde 6 ödülle geceye damga vuran İngiliz şarkıcı Adele yine bir bir ödül töreniyle manşetlere çıktı. Ancak bu kez manşetlerde, aldığı ödüller kadar teşekkür konuşması sırasında yaşananlar yer aldı.

İngiltere'de düzenlenen Brit Müzik ödülleri gecesinde ilk olarak Adele'e En iyi Kadın Şarkıcı ödülü verildi. George Michael tarafından verilen bu ödülü alan Adele, ilerleyen dakikalarda tekrar sahneye, bu defa Yılın En İyi Albümü ödülü için davet edildi. Ne olduysa da bu ödülün teşekkür konuşması sırasında oldu...

"Sözümü kesmek üzere misin? Öyleyse hoşçakal ve yine görüşeceğiz" diyen Adele sahneden ayrıldı. Adele ödül töreni sonrasında "herhangi bir kişiyi kızdırdıysam özür dilerim ama törende beni çok kırdılar. O işaret sevenlerime ya da izleyiciler değil, töreni düzenleyenlereydi" şeklinde konuştu. Corden ise üzgün olduğunu ama Adele'in neden sözünü yarıda kesmek zorunda kaldığını anlamadığını belirtti.

Ödül töreninde geçen hafta hayatını kaybeden Whitney Houston ile geçtiğimiz yaz genç yaşta yaşamını yitiren Amy Winehouse anıldı.

Brit Müzik Ödülleri'nde ödül alan isimler şöyle:

En iyi kadın şarkıcı Adele
En iyi albüm Adele
En iyi erkek şarkıcı Ed Sheeran
En iyi çıkış yapan İngiliz şarkıcı Ed Sheeran
En iyi müzik grubu Cold Play
En iyi uluslararası kadın şarkıcı Rihanna
En iyi uluslararası erkek şarkıcı Bruno Mars
En iyi uluslararası müzik grubu Foo Fighters
En iyi uluslararası çıkış yapan şarkıcı Lana Del Rey
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: