ÜNLÜ YILDIZLARIN "TEN DÖKÜMÜ!"

Sedef Avcı, Özge Ulusoy ve Bade İşçil, modacı Özgür Mansur'un yeni koleksiyonu için objektif karşısında

Magazin

ÜNLÜ YILDIZLARIN "TEN DÖKÜMÜ!" İstanbul Fashion Week uluslararası moda organizasyonunda solo defilesiyle moda severlerin karşısına çıkacak olan ünlü modacı Özgür Masur, “Ten Dökümü” adını verdiği yeni koleksiyonuyla oldukça iddialı. Koleksiyonun Beyoğlu'ndaki Fransız Sokağı'nda gerçekleştirilen çekimlerinde modelliği ve oyunculuğu bir arada sürdüren ünlü güzeller Sedef Avcı, Özge Ulusoy ve Bade İşçil objektif karşısına geçti.

27 Ağustos 2010 saat 14.00'te Fashion Week kapsamında düzenlenecek defilede uzun süredir mankenliğe ara vermiş olan Sedef Avcı da, Özgür Masur için defile kadrosunda yer alacak. Koleksiyonda ağırlıklı olarak ipek krep ve tülün hakimiyeti ön plana çıkarken, yazın etkisini en iyi şekilde yansıtan su yeşili, bebe mavisi, ekru, ten rengi, fuşya ve somon renkleri göze çarpıyor. Her dönemin vazgeçilmez renkleri olan siyah ve beyazında çok özel parçalarda görüntülendiği “Ten Dökümü”, koleksiyonu dünya basınının da dikkatini çekti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: