Ünlü yönetmen Çin'de!

Çalışkanlığı ve başarılara imza attığı çalışmalarıyla tanınan ünlü yönetmen drama belgeseli için Çin’e gitti.

Kültür-Sanat

Ünlü yönetmen Çin'de! “Araf, Cennet, Cehennem 3D, Bana Bir Soygun Yaz, Peri Masalı, Meleklerin Mucizesi” gibi sinema filmlerinden, “Gazi, Kanıt” gibi dizilerden ve 100’ü aşkın klip çalışmalarından tanıdığımız ünlü ve başarılı yönetmen Biray Dalkıran, geçtiğimiz ay yeni bir sinema filmi için Kıbrıs’a gitmişti.

Tatili sevmeyen ve başarılarıyla tanınan yönetmen Biray Dalkıran, son çektiği “Seni Seviyorum Adamım” isimli sinema filminin hemen ardından yeni projesi drama belgeselinin çekimlerine başladı.

Çekimler için Pekin’e giden Biray Dalkıran, ekibiyle birlikte Çin – Pekin’den başlayıp son olarak Londra’da tamamlayacak. Çalışmaların ilk bölümü ise Çin, Kazakistan, Azerbaycan ve Gürcistan rotasında tamamlanacak.

Çalışkan yönetmen Biray Dalkıran, çekimlerin ilk adresi olan Çin’deki çekim yolcuğunu ve yaşananları instagram hesabından takipçileriyle paylaşarak gizemli “Uzak Doğu”nun kapılarını aralıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: