Ünlü yönetmenden yazarlığa ilk adım!

Paris’te geçirdiği günlerin ardından Türkiye’ye dönerek çalışmalarına devam eden reklam ve klip yönetmeni olarak tanınan Meta Akkuş, yazarlıkta da iddialı olduğunu gösterdi. “Aşktan Ötürü” kitabı ile çok beğenilen Akkuş; “Bu kitap kendisini bekleyenleri bulmak için geldi.” diyor.

Kültür-Sanat

Ünlü yönetmenden yazarlığa ilk adım! Meta Akkuş, şiirleri ve düz yazılarından derlediği ilk kitap çalışması olan “ Aşktan Ötürü” deki her şiir için özel olarak hazırlanan çizimler de tasarladı. Henüz orta okuldayken Paris’teki Türk kızı olarak tanınan; Cannes Film Festivali ödüllü, Chanel, Evian, Calvin Klein gibi şirketlerin reklamlarını çeken, Hollywood’a da adım atarak Micheal Apted, Terry Gilliam gibi ünlü yönetmenler ile çalışan ve Türkiye’de ise Levent Yüksel, Kıraç ve Gecce Yolcuları gibi ünlü sanatçılara çektiği klipler ile de çok konuşulan Meta Akkuş, yıllarının birikimini “Aşktan Ötürü” kitabında topladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: