ÜNLÜLER AKIN ETTİ

Metropolitan Müzesi'nde düzenlenen Kostüm Enstitüsü Galası'nın bu yılki ev sahipliğini Vogue dergisi yaptı. Sanat ve moda dünyasından isimlerin akın ettiği geccede şıklık yarışı yaşandı..

Magazin

ÜNLÜLER AKIN ETTİ New York Metropolitan Müzesi'nde önceki akşam düzenlenen Kostüm Enstitüsü Galası birbirinden güzel görüntülere sahne oldu. Her yıl farklı bir temayla işlenen geccenin bu yıl ki teması 'Süper kahramanlar: Moda ve Fantezi' oldu. Kostüm Enstitüsü'nün küratörü Andrew Bolton temayla ilgili olarak şunları söyledi: 'Süper kahramanlar hayalleri gerçekleştirip, olmak istedikleri forma dönüşebilen kimlik ve bedenlerdir. Moda da tıpkı süper kahramanların dönüşümündeki gibi hayal gücü ve kimliğe dayanır.' Vogue dergisinin ev sahipliğini yaptığı galaya sanat ve moda dünyasının birbirinden ünlü isimleri de akın etti. Vogue dergisi editörü Anna Wintour'un konuklarını kapıda karşıladığı galada, yıldızlar şıklıklarıyla dikkat çekti.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: