ÜNLÜLER EKONOMİDEN UMUTLU...

Global ekonomik sıkıntı, herkesi gibi ünlülerin de işlerini etkiledi. Dizilerde oynayan, şarkı söyleyen, moda dünyasında emek harcayanlar her şeye rağmen umutlu. Çoğu, 'Birlik olursak krizin üstesinden geliriz' diyor...

Magazin

ÜNLÜLER EKONOMİDEN UMUTLU... Elif Ece UZUN: Ben, yaşadığımız şu ana ve geleceğe güveniyorum. Gelecekle ilgili hiçbir endişem yok. Çevremde işini kaybeden insanlar ve dostlarım var. Onlar için gerçekten çok üzülüyorum ama oturup kaygı duymak yerine çözüm üretmek, yeni projeler, fikirler geliştirmek lazım.

Kerem ALIŞIK: Pek çok kişinin işten çıkarıldığı, ayın sonunun zor geldiği, halk ekmek önünde sabahın köründe girilen kuyrukların ölümlere kadar uzandığı bir dönemde insanların gelecekten ziyade şimdi ile ilgili kaygıları var. Olan bitene bakınca gelecekle ilgili umut dolu sözler etmek isterim ama önce şimdiyi çözmeliyiz.

Asla endişem yok

Doğa RUTKAY: Gelecek bir sürpriz. Ne getireceğini asla bilemezsiniz. Ben kendimi çok şanslı görüyorum bu konuda, çünkü tiyatrocuyum. Yüzüm kırış buruş olsa ve televizyon beni kabul etmezse bile, Nevra Serezli gibi Yıldız Kenter gibi çok büyük tiyatrocu olabilme şansım var. Devamlı geleceğime yatırım yaptığım için her şeye rağmen gelecekten endişe duymuyorum. İki kuralım var; hayatta mahcup ve muhtaç olmayacaksın!

Ah’la vah’la karın doymaz

Saadet Işıl AKSOY: Umutsuz değilim, her şeyin çözülebileceğini düşünüyorum. Ancak, çevremde çok fazla gelecek kaygısı taşıyan insan var. Yakın tanıdıklarım dışında sohbet ettiğim pek çok kişi aynı endişeyi taşıyor. Ancak şunu unutmayalım, 'Ah'la 'Vah'la karın doymaz, kolları sıvayıp çözüm üretmeliyiz.

Her şey çok güzel olacak

YELİZ: Geçen senelere göre işlerimizde azalma olduğu doğru, fakat düzeleceğine inanıyorum. Çevremdeki insanların da işi pek iyi gitmiyor, işten ayrılan çok arkadaşım var. Bu yüzden üzülüyorum fakat bence bunlar geçici olan şeyler. Her şey çok daha güzel olacak.

Ben de korkuyorum

Ece USLU: Şu an gelecekle ilgili iş kaygısı duymamam mümkün değil. Çevremde iş bulamayanlar, işi olup da her an işsiz kalma endişesi yaşayan insanlar görüyorum. Bunlar beni de herkes gibi korkutuyor ve geleceğimle ilgili endişe duymama neden oluyor.

Yarınım planlıdır

Tolga KAREL: Gelecek benim için çok önemli. Bu yüzden her zaman yarınım için işler yapmayı planlıyorum. İş kaygısı tabiî ki duyuyorum ama kaygım var diye de hiçbir planımı ve isteğimi ertelemiyorum. Çevremde dostlarımın sıkıntılarını görüp şükrediyorum açıkçası halime. Bu da gelecek kaygımı yok ediyor.

Batuhan ÖZKARDEŞLER
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: