ÜNLÜLER VE ÇOCUKLARI BULUŞTU!

Dünyanın en ünlü tavşanının İstanbul galasına katılan 2300 kişi arasında medya ve sanat dünyasının ünlü isimleri ve çocukları da vardı..

Magazin

ÜNLÜLER VE ÇOCUKLARI BULUŞTU! Dünyaca ünlü Holiday On Ice ekibinin “Bugs Bunny Buzda” gösterisi İçim Smart ana sponsorluğunda, Bkm – Ng Kids Organizasyonuyla gösterilerine başladı.

Kuruçeşme Arena’ya kurulan 2300 kişilik özel çadır, içindeki 1000m2’lik buz pisti ile 8 Şubat’a kadar masalların starlarını buz üstünde ağırlayacak. Dev bir gösteri alanına dönen mekanın salon kadar geniş ve Boğaz manzaralı fuaye alanı da gösteri öncesinde İçim Smart’ın çocuklar için kurduğu eğlenceli köşelerle donatıldı.
Dünyanın en ünlü tavşanının İstanbul galasına katılan 2300 kişi arasında medya ve sanat dünyasının ünlü isimleri ve çocukları da vardı. Cem Özer – Nurgül Yeşilçay, Gani Müjde – Belma Canciğer, Pınar Aylin, İclal Aydın, Ebru Cündübeyoğlu, Ebru Şallı, Levent Üzümcü, Volkan Severcan çocukları ile galaya katılan isimlerdi. Ayşe Özyılmazel de bir arkadaşıyla gösteriyi izlemeye geldi.

Jules Verne’nin dünyanın tüm dillerine defalarca çevrilen, pek çok sinema filmine konu olan “80 Günde Devr-i Alem” isimli romanından hayata geçirilen “Bugs Bunny Buzda” gösterisinde, Daffy Duck, Tweety, Sylvester, Speedy Gonzales, Granny-büyükanne, ve Tazmanya Canavarı da yer alıyor.Dünya turnesi kapsamında gösterilerini 2 hafta boyunca İstanbul’da gerçekleştirecek olan “Bugs Bunny Buzda” hem çocuklara hem yetişkinlere büyülü bir dünya sunacak. Buz üzerinde yaratılan New York’da başlayan gösteri önce Arizona’ya, oradan Meksika ve Brezilya’ya geçiyor.

Gösteri boyunca zaman zaman seyircilerin arasına karışan bu ünlü karakterler, gösteriden sonra da ünlü konukların çocuklarıyla fotoğraf çektirdiler. BUGS BUNNY BUZDA gösterisi 8 Şubat’a kadar Turkcell Kuruçeşme Arena’da sahnelenecek. GAZETEPORT MAGAZİN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: