ÜNLÜLERDEN MEME KANSERİYLE SAVAŞA DESTEK

Meme kanseriyle mücadele projesi için ünlülerin tasarladıkları büstiyer satışlarından gelecek gelirle; ücretsiz mamografi çekimleri, mamografi cihazı bağışları ve bilinçlendirme çalışmalarında yapılacak.

Magazin

ÜNLÜLERDEN MEME KANSERİYLE SAVAŞA DESTEK Bir kozmetik firmasının meme kanseriyle mücadele projesi için 15 başarılı ve ünlü kadın, hazırladıkları büstiyerlerle projeyi destekledi. Önceki akşam Pera Palas’ta gerçekleşen geccede büstiyerleri tasarlayan birçok ünlü isim, meme kanseri için önemli mesajlar verdi.

Azra Akın, Tanem Sivar, Burcu Esmersoy, Nükhet Duru, Serra Yılmaz, Ayşenur Yazıcı gibi isimler, geccenin sonunda desteklerinden dolayı Çağla Özdoğan’ın elinden büstiyerlerinin çerçeveletilmiş fotoğraflarını aldılar. Tanem Sivar’ın sunuculuğunu üstlendiği geccede kürsüye çıkan Nükhet Duru, meme kanseri için erken teşhisin önemini anlattılar.

Burcu Esmersoy, babaannesinin de uzun süre meme kanseriyle mücadele ettiğini söyledi ve ekledi: “Ailemden dolayı temkinli olduğum için en az üç ayda bir doktor kontrolüne gidiyorum.”

Büstiyer tasarlayan isimlerden Sezen Aksu turnede olduğu, Songül Öden ve Evrim Akın da oyunları oldukları için için gecceye katılamadılar.

Bunlarda ilginizi çekebilir: