ÜNLÜLERDEN YENİ YIL MESAJLARI!

Seninle dergisi ünlüler dünyasında da küçük bir araştırma yaptı, beklentileri sordu.

Magazin

ÜNLÜLERDEN YENİ YIL MESAJLARI! 2009 yılı için geri sayım sürüyor, beklentiler giderek artıyor. Seninle dergisi ünlüler dünyasında da küçük bir araştırma yaptı, beklentileri sordu. Ve ortaya çıktı ki, popüler isimlerin tek derdi, terörün ve dünyayı sarsan ekonomik krizin bir an önce son bulması...

AJDA PEKKAN: Sevdiklerim ve beni seven dostlarım ile ailemin, her şeyden önce sağlıklı olmalarını, asla ayrılmadan kenetlenmiş, tek yumruk gibi bir arada olmalarını diliyorum. Savaşlar olmasın, insanlar birbirine sevgiyle bakabilsin. Doğal felaketlerden uzak, ekonomik krizden en az etkilenmiş ve terör felaketinin sona erdiği bir
Türkiye’nin hayalini kuruyorum.

PETEK DİNÇÖZ: Küslerin barışmasını, hastaların iyileşmesini, fakir fukarının yüzünün gülmesini diliyorum. Bu arada Allah askerimizi ve polisimizi korusun. Artık terör olmasın, annelerin yürekleri yanmasın. Ayrıca şu ekonomik krizi dilerim en az hasarla atlatırız.

EBRU GÜNDEŞ: En önemlisi terör. Bu belanın 2009’da sona ermesini diliyorum. Ülkemde ve dünyada barış olsun. Türkiye’nin ekonomik anlamda güçlenmesini, AB yolunda emin adımlarla yürümesini düşlüyorum. Kendimle ve yakınlarımla ilgili olarak da sağlıklı bir yıl yaşamayı istiyorum.

BÜLENT ERSOY: Allah’a ülkemizi her türlü felakatten koruması için dualar ediyorum. Sağlıklar, bol kazançlar, mutluluklar diliyorum. Dilerim terör ve ekonomik kriz yerin dibine batar. Bu öfke ve kin sona erer, ekonomik sıkıntı yerini bolluğa bırakır.

KEREM ALIŞIK: Çarşıda pazarda esnafın durumu, işadamının sıkıntısı içler acısı. Vatandaş, dar gelirliler kan ağlıyor. Ekonomik çarkların sağlam döndüğü, askerimizin polisimizin vurulmadığı bir Türkiye’nin hayalini kuruyorum. Dilerim 2009 bu hayallerimin gerçeğe dönüştüğü bir yıl olur.

MUAZZEZ ERSOY: Her şey bir yana, askerimiz şehit olmasın, annelerin acıları sona ersin diyorum. Terör bitsin, terör... Sonra da şu ekonomik kriz sona ersin ve 2009’a kimse işsiz güçsüz girmesin.

GÜLBEN ERGEN: Türkiye gelişmekte olan, genç nüfuslu, dinamik bir ülke. Terör sona ererse, inanıyorum ki ekonomimiz de güçlenecektir. Bu ülke her şeyin üstesinden gelebilecek güce sahiptir. Ve tabii ki aileme ve sevenlerime de sağlık diliyorum.

HÜLYA KOÇYİĞİT: En büyük düşüm, davulla zurnayla asker ocağına yollanan yavrularımızın vurulmaması, acıların sona ermesidir. Anaların gözyaşları, endişeleri, korkuları sona ersin diyorum. Sonrasında elbette ekonominin düzelmesi, alım gücünün artması, kadınlarımızın çalışma hayatına daha fazla katkı sağlamaları geliyor.

NİLGÜN BELGÜN: Kardeşlik, sevgi ve çalışmak. Şu an ihtiyacımız olanların bir özeti bu. Çocuklarımıza 2009’da terörden arınmış, ekonomisi güçlü bir Türkiye sunmayı düşlüyorum.

ORHAN GENCEBAY: Uzunca bir süredir Türkiye’nin en büyük yarası olan terörün sona ermesini diliyorum. İnşallah soğukkanlı kararlar alarak bu belanın üstesinden geleceğiz. Bunun dışında ekonomimizin güçlenmesini ve ülkemizdeki en büyük yara olan korsancılığın sona ermesini temenni ediyorum. Sanatçıların emeğini çalan korsanlara hak ettikleri ceza mutlaka verilmeli.

BAŞAK SAYAN: Huzura ve barışa çok ihtiyacımız var. Bu nedenle 2009’un terörsüz bir yıl olmasını istiyorum. Ayrıca terörden sonra en önemli ikinci konu da işsizliğin sona ermesidir. İnsanlarımızın yüreğinde sevgi olsun, merhamet olsun. Bunlara bir de sağlığı ekledim mi tamamdır. Başka ne isteyebilirim ki...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: