Ünlüleri bir araya getiren davet!

Salyangoz ve Gollik kitaplarının yazarı gazeteci Hayko Bağdat, tek kişilik gösterisi “Salyangoz”un galasında gazeteci, yazar ve sanatçı dostlarıyla bir araya geldi.

Magazin

Ünlüleri bir araya getiren davet! BKM Mutfak’ta düzenlenen galada, Hayko Bağdat eğlenceli üslubuyla, stand-up tadında bir oyun sahneledi. Galaya katılan Hayko Bağdat’ın dostları ve sevenleri, gösteri boyunca esprileri ve alkışlarıyla destek verdi. Galaya, tarihçi ve yazar İlber Ortaylı, şarkıcı Hayko Cepkin, tiyatrocu Cem Davran, Nilgün Belgün, Ekin Olcayto, Armağan Çağlayan, Can Yılmaz, gazeteci yazar Hasan Cemal, Melis Alphan, İzzet Çapa gibi isimler katıldı.

“Müslüman Mahallesinde Salyangoz Olmak” Hayko Bağdat’ın gösterisinin en temel tanımlarından biri olarak dikkat çekiyor. Gazeteci Hayko Bağdat, tek kişilik gösterisinde izleyicilere çocukluk evinin kapılarını açıyor. Gençliğini, ada maceralarını, evliliğini, “Gollik” hallerini, kaybettiğimiz gradomuzu eğlenceli üslubuyla anlatan Hayko Bağdat’ın “Salyangoz” adlı gösterisi, BKM Mutfak Sahne’de izleyiciyle buluşuyor.

İşte galadan kareler...

Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: