"Ünlülerin Doğum Doktoru" Dr. Jehuda Renan Türkiye’ye geliyor!

‘Amerikada- Doğum’ ( www.amerikada-dogum.com ) firması Los Angeles ’dan Ünlülerin doğum doktoru Renan’ı ailelerle tanıştırmak için İstanbul’da ağırlıyor.

Yaşam

"Ünlülerin Doğum Doktoru" Dr. Jehuda Renan Türkiye’ye geliyor! Son yılların belki de en trend konularından birisi Amerika’da doğum. Her geçen yıl artan sayıda aile doğum için Amerika’nın yolunu tutuyor.

Peki bu süreç nasıl işliyor ? Amerika’da doğumu düşünen ailelerin işleyiş ile ilgili bir çok sorusu oluyor;

“Ne zaman gidilmeli ? Gitmeden hangi testler yapılmalı ? Amerika’da ultrason kontrolleri nasıl yapılıyor ? Normal doğum koşulları nelerdir ? Sezeryan doğum istersem yaptırabilir miyim ? Bebeğime hangi aşılar yapılacak ? Doğum sonrası anneye yapılan aşılar ? Sünnet ne zaman, nasıl yapılıyor ? Doğum sonrası ne zaman geri dönmem uygundur ? Bebeğime uzun uçuşun etkisi nedir ?...”

Süreç ile ilgili tüm bu ve benzeri sorularınız, merak ettikleriniz, gerekli bilgilere güvenle ulaşabileceğiniz bu toplantıya ev sahipliği yapan ‘Amerikada- Doğum’ firması sanatçıların doğum doktoru Renan’ı ağırlamaktan çok memnun olduklarını belirttiler.

Amerika’da doğumu düşünen tüm aileler bu toplantıya davetlidir.

Toplantı Bilgileri :
TARİH : 10 Ekim 2015
SAAT : 11:00
YER : Crowne Plaza Harbiye İstanbul

Katılım sınırlı olduğundan rezervasyon için bilgilerinizi [email protected] adresine göndermeniz gerekmektedir.

‘Amerikada- Doğum’ ( www.amerikada-dogum.com ) Firması:

‘ Amerikada-Doğum’ “Çocuğunuza Vereceğiniz En İyi Hediye “ sloganı ile bu projeyi ilk kez başlatan firma olarak kurumsal deneyimi ve başarısı ile fark yaratıyor.

Doğum planınızın en iyi şekilde işlemesi için hastane, doktor, konaklama, ulaşım gibi ihtiyaçlarınız konusunda profesyonel bir ekip ile 'Amerikada-Doğum' bütün bu süreçte yanınızda oluyor.
'Amerikada-Doğum', Türkiye'de doğum ile ilgili marka tescili olan tek firma. TÜRSAB üyesi olarak 20 yıllık faal yurt içi ve yurt dışı turizm tecrübesini size daha ayrıcalıklı hizmet vermek için kullanan firma, TAV Havalimanları, Denizbank ve Turkcell ile size yeni ayrıcalıklar ve kolaylıklar sağlıyor.

Denizbank işbirliği ile 'Amerikada-Doğum' masraflarınız için sadece size özel uygun ödeme avantajlı 'Yeni Yaşam' kredisi kullanabiliyorsunuz.

Turkcell ile yapılan anlaşma ile anne adayları sevdikleri ile Amerika' da da kesintisiz iletişimde olmaya devam edebiliyorlar. Anne adayları yolculuğa çıkmadan önce kullanıma hazır Turkcell sim kartını alarak, dilediği zaman sevdiklerinin sesini duymanın verdiği rahatlığı yaşıyorlar.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: