ÜNLÜLERİN KUAFÖRÜ ADEM TERZİ..

Magazin

ÜNLÜLERİN KUAFÖRÜ ADEM TERZİ.. Adem Terzi diyorki; Erkeğin Makyajı Saçıdır.

Adem Terzi Barber's Club yıldızların ve Ceo'ların vazgeçilmezi…………2003 yılından beri Etiler'de hizmet veren Adem Terzi Barber's Club sanat, ceo ve spor dünyasının seçkin isimlerine hizmet veriyor .

Henüz 10 yaşındayken kendi saçlarına düşkünlüğüyle mesleğe başladığını belirten Adem Terzi Tarabya'da büyüdüğü mahallede işe başlamış, askerlik dönüşü Etiler Diba'nın erkek bölümünde mesleğine devam eden Terzi yaklaşık 2 yıl sonra salonun sahibi olmuş ve 2003 yılı itibariyle'de Barbers Club adıyla hizmet vermeye başlamışdır.


Tek şube ve profesyonel ekibiyle hizmet veren Adem Terzi,, ünlü müşterileriyle adından sıkça söz ettiriyor. Terzinin en başarılı olduğu yönü ise müşterilerinin yüz ve vücut yapılarına göre imajlarını belirlemek olduğunu açıkça belirtiyor...
Müşterileri arasında Kıvanç Tatlıtuğ , Beyazıt Öztürk , Özcan Deniz , Tan Sağtürk , Kenan Işık , Zafer Ergin , Kenan Ece , Şifo Mehmet , Kenan Erçetingöz ve Ege'de yer alıyor..

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, rol aldığı dizide canlandırdığı karakter gereği saçlarını uzatıp tekrar kestirirkende kendisini yine Adem Terzi'nin usta ellerine bırakmış ayrıca Özcan Deniz'in de yeni sinema filmi içinde gözüktüğü son imajından söz ettiriyor.Adem Terzi Barbes Club

Ahular Sokak No:22 Etiler - İSTANBUL

Tel: (0.212) 263 75 13

Fax: (0.212) 265 16 18

E-mail: [email protected]
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: