Ünlülerin Lezzet Noktası!

Demet Akalın, Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Uğur Yücel ve Seda Sayan'ın vazgeçemediği balık noktası..

Diğer Haberler

Ünlülerin Lezzet Noktası! BVS Group eğlence dünyasının yanı sıra, lezzet sektöründe birbirinden önemli markalarıyla balık ve kebap sektörlerinde de iddialı bir konumda bulunuyor. Galata Köprüsü’nün altında bulunan ‘Balık Noktası’, turistlere ve yerli müşterilerine en güzel deniz tatlarını sunuyor.

Tarihi Yarımada ile şehrin modern yüzü arasında geçiş yolu olan Galata Köprüsü şüphesiz İstanbul’un en özgün köşelerinden biri. İşte ‘Balık Lokantası’ bu benzersiz mekanın tam altında denizle kucak kucağa çok özel bir mekan.
Topkapı sarayı, Kız Kulesi ve Boğaz Köprüsü’nü gören konumuyla eşsiz bir nokta, Balık Noktası!


Uğur Yücel, Bülent Ersoy, Demet Akalın, Seda Sayan, Orhan Gencebay, Mehmet Ali Erbil, Emel Müftüoğlu, gibi şöhretlerin gerçek İstanbul’u yaşamak ve gerçek lezzeti tatmak istedikleri zaman tercih ettikleri Balık Noktası balık ve deniz mahsulleri kültürünün en müstesna lezzetlerini bulabileceğiniz bir yer.

Bir yanda balıkçı kayıkları ve vapurlar, diğer yanda Haliç’in kıyıları, masalarda koyu sohbetlere meze olan, dünya mutfaklarından bin bir tat.

Özel gün ve iş toplantılarına da ev sahipliği yapabilen iki katlı Balık Noktası, 200 kişilik kapalı ve 100 kişilik açık mekanıyla misafirlerini her mevsim ağırlayabiliyor.

Adres: Galata Köprüsü Altı EB1 Eminönü/İstanbul
Telefon: 0212 526 66 33
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: