ÜNLÜLERİN TERCİHİ KANYON AVM!

Ünlü isimler alışveriş için Kanyon AVM'yi tercih ediyor..

Magazin

ÜNLÜLERİN TERCİHİ KANYON AVM!
Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı'nın güzel eşi Zeynep Ilıcalı geçtiğimiz günlerde kuaför için geldiği Kanyon’da objektiflerimize takıldı. Asansörden çıktığı anda objektifleri karşısında gören Ilıcalı oldukça şaşırarak '' kolay gelsin '' diyerek kendisini bekleyen aracına doğru yöneldi.

Yönetmen Serdar Erener ile dünya evine girdikten sonra pek ortalarda gözükmeyi sevmeyen popçu Nil Karaibrahimgil geçtiğimiz günlerde Kanyon’da objektiflerimize takılan tanıdık simalar arasındaydı. Öğlen yemeği için arkadaşları ile Kanyon’da buluşan Karaibrahimgil daha sonra bir arkadaşı ile alışverişe koyuldu.


Cemiyet hayatının güzel bayanlarından Şebnem Dinçgör geçtiğimiz günlerde sinema için Kanyon’u tercih eden isimler arasındaydı. Koşar adımlarla yürürken rastladığımız Dinçgör ''çocuklar beni bekliyor çok geç kaldım'' diyerek kendisini bekleyen çocuklarıyla buluşarak sinemaya girdi.

Cemiyet hayatının güzel bayanlarından Sinem Yıldırım geçtiğimiz günlerde uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Musa Aytun ile Kanyon’da objektiflerimize takıldı. Önce Starbucks'tan kahvelerini alan ikili kısa bir alışveriş turunun ardından Cloud Atlas filmini izlemek üzere sinemaya girdi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: