ÜNLÜLERİN TERCİHİ KAYA PALAZZO

Cemiyet hayatı Sömestr tatili için Kartalkaya Palazzo Ski&Mountain Resort’u tercih etti..

Magazin

ÜNLÜLERİN TERCİHİ KAYA PALAZZO
ANNE VE OĞLU BİR AN OLSUN AYRILMADI


Kaya Holding yönetim kurulu başkanı Burak Kaya’nın eşi Yasemin Kaya ve minik oğulları Yaman,sömestr tatili için Kartalkaya’da açılan yeni otelleri Kaya Palazzo Ski&Mountain Resort’ ü tercih ettiler.

Yasemin Kaya, oğlu Yaman’ın bir an olsun yanından ayrılmadı. Oğlu ile oyunlar oynayan güzel bayan tatilin keyfini çıkardı.

KARTALKAYA’DA LATİN RÜZGARI ESTİ

Latin müziğin ülkemizdeki önemli isimlerinden Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars, geçtiğimiz hafta sonu Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort’te konuklara unutulmaz bir gecce yaşattı . Cemiyet hayatının önde gelen isimleri Kartalkaya’nın en yeni ve en lüks oteli Kaya Palazzo’da Latin müziği ezgileriyle salsa yapıp muhteşem bir gecce yaşadılar. Sahneden sık sık inen sanatçı Ayhan Sicimoğlu masaları tek tek dolaşıp konukları dansa kaldırdı. Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars grubunu izlemeye gelenler arasında; Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya ve eşi Yasemin Kaya, Ets Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy ve eşi Pervin Ersoy, milli basketbolcu Kerem Gönlüm’ün güzel eşi Elif Gönlüm ve kız arkadaşları, Sosyetenin güzel bayanlarından Selin İmer ve ünlü modacı Ivana Sert de yer aldı.


Yaklaşık 2.5 saat sahnede kalan Ayhan Sicimoğlu & Latin All Star grubu, bu güzel gecceye doyamayanları ve merak edenleri 4 -11 ve 18 Şubat tarihlerinde Kaya Palazzo’ya beklediklerini söylediler.

Bunlarda ilginizi çekebilir: