Ünlülerin terör tepkileri

Dağlıca ve Iğdır'daki hain saldırlar yüreklere ateş düşürürken sosyal mecralar da siyaha boyandı.

Magazin

Ünlülerin terör tepkileri Ünlüler tepkilerini işte böyle gösterdi...

Halit Ergenç: Terörden ve ölümden beslenen her zihniyete lanet olsun. Gencecik canlardan, yaşamaktan, umuttan ve barıştan daha kıymetli ne var ki öldürüyorsunuz... NE VAR?

BURCU ESMERSOY: Ne mutluluk kaldı içimizde, ne huzur. Allah Rahmet eylesin, sevenlerine ailelerine sabır versin.

SILA: Değiş ki dünya değişsin.

MERT ALAŞ: (ABD’de yaşayan Türkiye kökenli fotoğrafçı) Enough, Stop Terror in Turkey! We all want PEACE! (Yeter. Hepimiz barış istiyoruz)

Deniz Çakır: Ölüm üzerinden siyaset yapanlar. VİCDANSIZSINIZ.

Bergüzar Korel: ACIDAN TÜKENDİK.

Erkan Petekkaya: Hangi ideoloji için olursa olsun terörü önce ülkemde sonra tüm dünyada lanetliyorum.

Şahan Gökbakar: Terör denen lanet, ülkemizde tüm vahşetii sergiliyor. Bunun karşısında Kürtlerv e Türkler yan yana durmalı ve töteröre aynı sertlikte tepki vermeli. Kötü günlere doğur hızla ilerliyoruz, dur diyemezsek sonumuz karanlık.

Özcan Deniz: Kıyametin kopmasını hiç bu kadar istememiştim. Bu vicdan ve akıl tutulması başka nasıl biter?

Arda Turan Yine evlere ateş düştü. Acılarımız yine tarifsiz. Başımız sağolsun güzel ülkem. Artık bu son olsun...

Didem Soydan: Gökyüzü bazen ciğerime doluyor. Hemen bir ağlama başlıyor. Eksik bir şey mi var... Çok eksik! Huzur, barış, evlatlar, canlar....

Nurgül Yeşilçay: Tüm anneler adına: Hiç bir şey gencecik çocukların hayallerini, sedalarını, umutlarını öldüremez. Hiçbir şey anaların yıllarca el bebek gül bebek büyüttüğü evlatlarının ölüm haberiyle ölümüne ortak olamaz.

Barış Arduç: Ateş düştüğü yeri değil bütün memleketi yakıyor. Gencecik hayatlar ... Ülke olarak başımız sağolsun.

Cansu Tosun: Sadece birer misafir olduğumuz bu evrende savaşmaktan yorulmadınız mı! cenneti yaratmak varken NEDEN cehennemi seciyorsunuz

Şahan Gökbakar: Terör denen lanet, ülkemizde tüm vahşetii sergiliyor. Bunun karşısında Kürtlerv e Türkler yan yana durmalı ve töteröre aynı sertlikte tepki vermeli. Kötü günlere doğur hızla ilerliyoruz, dur diyemezsek sonumuz karanlık.

Ayşegül Aldinç: O kadar büyük ki nefretim, küfrü de laneti de içimden ederim. Dağ gibi canım çocukların kurbanlığının şehadetine başımız sağ değil. Sabır.

Melisa Sözen: Dün Bugün yarın, yarından sonraki gün. Nefes aldığımız her güne yeni bir siyah! Yetmedi mi ? Göz göre göre ölüyoruz. Başkalarının nefretine birbirimizi kurban ediyoruz.

Nilüfer: Kaç şehidimiz var, neden bilmiyoruz?

Bunlarda ilginizi çekebilir: